-
$930,000 1,728 SQ FT
$538 SQ/FT1927 Marsh Road
A@ Marlow Road - Santa Rosa-Northwest, Santa Rosa
- 3 Bed
- 3 Bath
- 7 Park
- 1,728 sqft
- Santa Rosa
DOM6SFR -
$1,998,000 2,479 SQ FT
$806 SQ/FT2894 Rustic Drive
A@ New Jersey - 10 - Willow Glen, San Jose
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,479 sqft
- SAN JOSE
DOM6SFH -
$5,489,000 3,700 SQ FT
$1,484 SQ/FT1455 Cabrillo Avenue
A@ Adeline - 466 - Burlinhome / Easton Add #2 / #3 / #5, Burlingame
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 3,700 sqft
- BURLINGAME
DOM6SFH -
Open Sat May 23, 1:00 pm - 3:00 pm
$799,000 1,622 SQ FT
$493 SQ/FT130 East San Fernando Street, #508
A@ South Fourth Street - 9 - Central San Jose, San Jose
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,622 sqft
- SAN JOSE
DOM6CON -
Open Sat May 23, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,898,000 1,860 SQ FT
$1,020 SQ/FT349 Bluefish Court
A@ Ribbon - 396 - FC- Nbrhood#3 - Carmel Village Etc., Foster City
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,860 sqft
- FOSTER CITY
DOM6SFH -
$368,800 1,105 SQ FT
$334 SQ/FT350 Cedar Ridge Drive
A@ Waterwod Drive - Rio Vista
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,105 sqft
- RIO VISTA
DOM6SFH -
Open Sun May 24, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,215,000 2,257 SQ FT
$981 SQ/FT25295 Tierra Grande Drive
A@ CARMEL VALLEY RD - 166 - Tierra Grande, Tehama, Carmel
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,257 sqft
- CARMEL
DOM6SFH -
Open Sat May 23, 11:00 am - 3:00 pm
$1,395,000 1,850 SQ FT
$754 SQ/FT6033 Shelter Bay Avenue
A@ Hamilton Dr - Mill Valley
- 2 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 1 Park
- 1,850 sqft
- Mill Valley
DOM6CON -
$1,425,000 2,485 SQ FT
$573 SQ/FT1120 Alberni Street
A@ Willow Road - 322 - East of U.S. 101 East Palo Alto, East Palo Alto
- 5 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,485 sqft
- East Palo Alto
DOM126SFH -
Open Sun May 24, 2:00 pm - 4:00 pm
$5,498,000 5,050 SQ FT
$1,089 SQ/FT1325 Marlborough Road
A@ Cardigan - 445 - Lakeview, Hillsborough
- 6 Bed
- 8 (6/2) Bath
- 2 Park
- 5,050 sqft
- Hillsborough
DOM6SFH -
Open Sat May 23, 1:00 pm - 4:00 pm$799,950 2,906 SQ FT
$275 SQ/FT2126 Shenandoah Drive
N@ Banff - Sterling Park, Tracy
- 5 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,906 sqft
- Tracy
-
Open Sun May 24, 2:00 pm - 4:00 pm
$949,000 2,112 SQ FT
$449 SQ/FT279 Valparaiso Avenue
A@ West Sierra - Cotati/Rohnert Park, Cotati
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 2,112 sqft
- Cotati
DOM6SFR -
$1,050,000 1,280 SQ FT
$820 SQ/FT4042 Rennellwood Way
CS@ Kolln - Heritage Valley, Pleasanton
- 2 Bed
- 1.5 (1/1) Bath
- 2 Park
- 1,280 sqft
- Pleasanton
-
$1,100,000 1,848 SQ FT
$595 SQ/FT2380 Morgan Territory Road
A@ Marsh Creek Rd - Clayton
- 3 Bed
- 3 Bath
- 10 Park
- 1,848 sqft
- Clayton
DOM6SFR -
Open Sun May 24, 2:00 pm - 4:30 pm
$588,000
6672 Brann St
A@ Camden - 2605 - , Oakland
- 2 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- Oakland
DOM6SFR -
$1,995,000 2,672 SQ FT
$747 SQ/FT59 Lynwood Pl Place
N@ Corliss Drive - Rheem Valley Orc, Moraga
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,672 sqft
- Moraga
-
Open Sun May 24, 2:00 pm - 4:00 pm
$3,500,000 2,850 SQ FT
$1,228 SQ/FT120 Gramercy Drive
A@ El Cerrito - 439 - San Mateo Park / El Cerrito Park, San Mateo
- 4 Bed
- 4 Bath
- 2 Park
- 2,850 sqft
- San Mateo
DOM6SFH -
$2,095,000 1,546 SQ FT
$1,355 SQ/FT736 Valencia St, #402
A@ 18th St - 5 - Mission Dolores, San Francisco
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,546 sqft
- San Francisco
DOM6CON -
Open Fri May 22, 5:00 pm - 7:00 pm$750,000 1,361 SQ FT
$551 SQ/FT1724 Alhambra Ave
N@ Robinson St - Downtown Martine, Martinez
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,361 sqft
- Martinez
-
Open Sat May 30, 11:00 am - 1:00 pm